iQos 3 Duo Nedir? Nasıl Kullanılır

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanan geri bildirimlerinizden ilham alan en son modelimiz, HEETS arasında şarj etmeye gerek kalmadan iki ardışık kullanım sağlar. IQOS 3 DUO, ritminizle senkronize olduğundan emin olmak için bugüne kadarki en hızlı şarj tutucumuzdur.

Kompakt ve ellerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış IQOS 3 DUO, size özel yüzlerce özelleştirme seçeneği sunar. Dünyada en çok tercih edilen ısı yanmaz marka olan IQOS, ihtiyaçlarınızı karşılamak için gelişmeye devam ediyor.

Kompakt tasarım, uzun
süre dayanacak şekilde üretilmiştir

IQOS 3 DUO, çeşitli hava koşullarında performansı garanti edebilmeniz için çok çeşitli sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Sağlam bir dış kabuk darbelere karşı dayanıklılık sağlarken, stres testli kapı açıklığı size garantili performans sağlar. Ek bir LED ışığı ile tutucunuzun pil durumunu bulmak kolaydır.

IQOS 3 DUO’nun şarjı artık daha hızlı ve IQOS kullanma ritminize uyum sağlıyor.

İki ardışık kullanım

IQOS 3 DUO, beklemek zorunda kalmadan art arda iki kullanıma izin verir .

Hızlı şarj

IQOS 3 DUO hiç olmadığı kadar hızlı şarj oluyor.

IQO3 DUO Nasıl Kullanılır?

IQOS 3 Duo nun en getirmiş olduğu en büyük yenilik ardışık 2 adet heets kullanımını sağlamasıdır. Bunun dışında genel kullanımı ve temizliği iQos 3 ile aynıdır. Aşağıdaki kutu açılım ve kullanım videosunu izleyerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

iQos 3 Duo Nasıl Kullanılır? Video

https://www.instagram.com/iqkturk/

Bir cevap yazın

Sohbete başla
İletişime Geç
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabilirim